Hizmetlerimiz

İletişim

Hizmetlerimiz

Asya Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve NakliyatHizmet alanlarımızın ilk başında gelen evden eve taşımacılık hizmetini müşteri memnuniyeti odalıklı sorunsuz ve sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Bilgi için bizimle iletişim geçiniz.

Devamı

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir.

Devamı

Depolama

Asya Nakliyat olarak ev, ofis eşyası depolama alanında sizlere kusursuz, kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti sunuyor. Evinizde yahut iş yerinizdeki eşyaların fazlalığından şikayet ediyor veya koyacak bir yer bulamıyorsanız veya bir yere..

Devamı

Paketleme

Ambalajlama ve paketleme eşyaların taşınması öncesinde önemli bir rolü vardır. Asya Nakliyat firması olarak firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlar iyi eğitim almış, bir eşyaya nasıl ambalaj yapılması gerektiğini iyi bilen elemanlardır.

Devamı

Şehirler Arası Taşımacılık

Asya Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ..

Devamı

Ofis Büro Nakliyat

Asya Nakliyat firması olarak bir çok kurum ve özel şirketin ofis taşımacılık işlerini yapmış ve başarı sertifikaları almış kalite, güvenilir bir nakliye şirketidir. Ofis nakliye hizmeti almaya karar verdiğiniz ..

Devamı